Fiyat Aralığı :
İl :
İlçe :
Mahalle :
     
TL ile TL arası
 
  Tüm İlanlar
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Vitrindekiler
ŞEHİR MERKEZİNDE KONUT ARSASI
İ.No:324
Ordu-Merkez-Genel
Satılık    Arsa-Arazi  289 m²
155000 TL 

Uğur Emlak Haberler
Ordu'nun metropol şehir olmasında en büyük engel, çevre yolunun yapılmaması.
Ordu Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Uğur Yüce, "Ordu'nun geleceğin metropol şehri olma yolundaki en büyük engeli çevre yolunun bir türlü yapılmamasıdır. Bu yolun acilen yapılması gerekir." dedi

Ordu'da yaşanan trafik ve hava kirliliğinin bir an önce sona ermesi için çevre yolunun acilen yapılması gerektiğini dile getiren Yüce, "Hızla büyüyen şehrimiz Ordu geleceğin metropol şehri olma yolundaki en büyük engel çevre yolunun bir türlü yapılmamasıdır. Ordu'da son yıllarda nüfus artışı yaşanmaktadır. Bu nüfus artışının beraberinde konut ihtiyacını ortaya çıkartmış şehrimize son 6 yılda yaklaşık on bin yeni konut yapılmıştır. Yeni yerleşim bölgeleri hızlı bir şekilde kurulmuş ve halen konut inşaatları devam etmekte ve her geçen gün yeni konutlar sitelerin kurulması için çalışmalar devam etmektedir." dedi.

'Bu göstergeler bakıldığında şehrimiz Ordu'nun kuruluşundaki birkaç mahalleden ibaret değildir' diyen Yüce, şöyle konuştu: "Ordu 150 bin nüfusu ile üniversitesi ile büyüyen bir şehirdir. Şehir merkezin tam ortasından geçen uluslar arası yol şehir içi ulaşımı zorlaştırdığı gibi her geçen gün insan yaşamındaki tehlikeyi de arttırmaktadır. 21 inci yüzyılda yaşadığımız modern dünyamızın en hızla büyüyen ülkelerinden biri olan ülkemizin güzel şehri Ordu'nun modernlikten ve çağdaşlıktan nasibini almaması bu şehirde yaşayanlar için büyük talihsizliktir. Şehrimizin yaşanabilir çağdaş modern bir il olabilmesi için çevre yolu bir an önce acilen yapılmalıdır.
Ordu'da Hava
ORDU
Emlak Haberleri
Haberler
Sayaç
Aktif Ziyaretçi
2
Bugün Tekil
24
Bugün Çoğul
93
Toplam Tekil
91667
Toplam Çoğul
490004
Ip Adresiniz
54.196.207.55
Arama Sonuçları
ŞEHİR MERKEZİNDE KONUT ARSASI
İ.No:324
Ordu-Merkez-Genel
Satılık    Arsa-Arazi  289 m²
155000 TL 

YATIRIM FIRSATI DEĞER YAPACAK ARSA
İ.No:319
Ordu-Merkez-Genel
Satılık    Konut  3000 m²
1300 TL Toplam 1 sayfada 2 kayıt listeleniyor. 1.
 
www.orduuguremlak.com 1024*728 Çözünürlükte hazırlanmıştır. Telif Hakkı ©2009 info@orduuguremlak.com Tasarım Sugabil